2017-12-10_11h28_35

Sveicināti!

Pieaugot automašīnu mazgāšanas pašapkalpošanās staciju popularitātei, pieaug arī klientu prasības – arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta to pakalpojumu kvalitātei attiecībā pret prasīto samaksu.

Tādēļ ar pārliecību un atbildību varam apgalvot, ka CLEANSPOT saviem klientiem nodrošina izcilu pakalpojumu kvalitāti par visdraudzīgāko samaksu!

Andrejs Baranovs
SIA Kogers valdes loceklis

Taupiet laiku un līdzekļus!

Ātra, efektīva un lēta iespēja uzturēt automašīnas ideālā tīrībā, īpaši apstākļos, kad mūsdienas dzīve kļūst arvien dārgāka!

Kvalitatīvas tehnoloģijas

Jaunākās paaudzes tehnoloģijas, nepārspējama izmantotās ķīmijas kvalitāte un tās proporcijas.

Pozitīvi novērtēts serviss

Esošie klienti izmanto mūsu pakalpojumus kopš pirmās dienas, kad izmēģinājuši. Rūpējamies par katru klientu, nodrošinot saziņas un tehniskā atbalsta iespējas.

Pieteikums klienta kartei juridiskai personai

automazgātava uzņēmējiem

Lai saņemtu Clean Spot™ automazgātavas uzņēmuma klienta karti uzņēmumam, lūdzam iepazīties ar mūsu piedāvāto atlaižu programmu, aizpildīt Līguma formu (anketu) un nosūtīt uz: [email protected] vai pa pastu uz juridisko adresi: Ropažu iela 7-3, Rīga, LV-1039.

Mēs, no savas puses, pārliecināsimies par datu korektumu un izsūtīsim elektroniski sagatavotu Līgumu.

Apjoma atlaide katram Klientam tiek piešķirta individuāli.

Papildus piedāvājam ikvienam esošajam un/vai topošajam Klientam izmantot iespēju pieteikties uz bezmaksas konsultācijām automazgātavā, iepriekš vienojoties par laiku rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot Saldus automazgātavas Operatoram: +371 27047027
Konsultācijas laikā par auto mazgāšanu nav jāmaksā!